شستشوی فرش

خدمات شستشوی فرش

قالیشویی مهرگان نزدیک به ۳ دهه است که در حوزه خدمات حرفه ای قالیشویی و شستشوی فرش و قالی در سطح تهران فعال است. در طی این سال‌ها تجارب بسیاری را از شیوه‌های شستشو و ترمیم تا روش‌های ارائه خدمات بهتر و با کیفیت به مشتری، کسب کرده‌ایم. کارخانه قالیشویی مهرگان با در اختیار داشتن تجهزات بروز و ممتاز همچنین دارای کادری مجرب و متخصص در زمینه قالیشویی و شستشوی انواع فرش و قالی همچنین تجربه بالای مدیریت مجموعه باعث شده تا کنون بین همکاران و رقبای خود همواره ممتاز باشد.

شمال تهران ۲۲۵۰۲۴۵۸

شرق تهران ۷۷۱۳۲۲۶۹

غرب تهران ۴۴۱۶۹۵۰۶

جنوب تهران ۵۵۴۳۱۱۲۰

خشک کن لوله ای جهت جلوگیری از خرابی و پارگی

قالی را لول شده تحویل بگیرید

قالیشویی مهرگان همواره سعی دارد خدماتی با کیفیت ارایه کند از این رو فرش و قالی شما را از منزل شما جمع کرده و بعد از شستشو آن را بصورت اتو شده و لول شده با کاور تحویل میدهد و در صورت نیاز مشتری آن را در منزل شما مشتریان محترم پهن میکند.

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی مهرگان، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای شستشوی مجموعه مهرگان بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه مهرگان تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی مهرگان به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

ثبت سفارش آنلاین شستشوی فرش

برای ثبت خدمات شستشوی انواع فرش از لینک زیر استفاده کنید

ما به کیفیت خدماتمان ۱۰۰ % ایمان داریم برای اینکه شما هم مطمئن شوید

درصورت عدم رضایت شما از کیفیت کار (به هر دلیلی) قالی شستشو شده را بصورت ۱۰۰ رایگان مجددا به کارخانه برده و آن را شستشو خواهیم دارد. شمــا می‌توانید در زمان تحویل قالی از گارانتی رضایت بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. معیار تشخیص فقط و فقط نظر شخصی شماست و هیچ سوالی پرسیده نخواهد شد

  • %۱۰ تخفیف ویژه با سفارش انلاین
سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-55660855(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 55660855-021 سفارش اینترنتی