دارکشی

دارکشی فرش

دارکشی فرش نیاز به ابزارهای خاصی دارد که کارخانه قالیشویی مهرگان این تجهیزات و ابزارها را در اختیار دارد ازاین‌رو اگر فرش شما ازنظر ابعادی دچار مشکل باشد این کار پس از شستشو روی فرش شما انجام می‌شود. تخصص مهرگان تنها شستشوی فرش و قالی نیست بلکه ترمیم هرگونه عیب و مشکل فرش نیز در این کارخانه بزرگ انجام می‌شود و تمامی تجهیزات لازم برای یک شستشوی ایده‎آل و مرمت فرش در این کارخانه موجود می‌باشد.
جهت ترمیم و بازسازی فرش به‌ویژه دارکشی کافیست با قالیشویی مهرگان تماس بگیرید.

شمال تهران ۲۲۵۰۲۴۵۸

شرق تهران ۷۷۱۳۲۲۶۹

غرب تهران ۴۴۱۶۹۵۰۶

جنوب تهران ۵۵۴۳۱۱۲۰

دارکشی قالی

قالیشویی مهرگان در زمینه دارکشی روی فرش تخصص کامل دارد و این کار را برای رفع کجی و ناهماهنگی در سایزهای طولی و عرضی فرش انجام می‌دهد. به‌این‌ترتیب ظاهر فرش زیباتر و موزون تر به نظر می‌رسد. همان‌طور که گفته شد این کار پس از بافت فرش نیز انجام می‌شود تا اگر در حین بافت چنین مشکلی برای فرش به وجود آمد با دارکشی فرش این مشکل برطرف شود.

ثبت سفارش آنلاین خدمات دارکشی انواع فرش

برای ثبت خدمات از لینک زیر استفاده کنید

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی مهرگان، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای شستشوی مجموعه مهرگان بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه مهرگان تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی مهرگان به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

  • %۱۰ تخفیف ویژه با سفارش انلاین
سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-55660855(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 55660855-021 سفارش اینترنتی