اصلاح ساییدگی

اصلاح ساییدگی قالی

هنگامی که خامه همرنگ قالی پیدا نشده و یا در دسترس نباشد و از طرفی قالی از رو پرز داشته و از پشت سائیده داشته باشد و اگر بخواهند پرز را در آورده و گره با خامه نسبتاً همرنگ بزنند، از قسمت مرمت شده کاملاً مشخص باشد، به ناچار برای نشان دادن ظاهر قالی – بدون آنکه پرز را در آورند – در پشت قالی حالتی از گره را نشان می دهند.

شمال تهران ۲۲۵۰۲۴۵۸

شرق تهران ۷۷۱۳۲۲۶۹

غرب تهران ۴۴۱۶۹۵۰۶

جنوب تهران ۵۵۴۳۱۱۲۰

اصلاح ساییدگی فرش

یکی از نقص‌های بسیار مضر برای هر فرش ساییدگی است زیرا در طولانی‌مدت می‌تواند باعث تاروپود فرش را از هم جدا کند. کفسازی محل قرارگیری فرش از مهمترین علل ساییدگی فرش است بنابراین از قرار دادن فرش در مکان‌های زبر و خشن و مرطوب خودداری کنید و اشیای تیز و سنگین مثل پایه‌های میزها و … را به‌طور مستقیم روی فرش قرار ندهید. درهرصورت اگر فرش شما آسیب‌دیده است برای رفع ساییدگی فرش خود با ما در قالیشویی بزرگ مهرگان تماس بگیرید.

ثبت سفارش آنلاین خدمات رفع ساییدگی انواع فرش

برای ثبت خدمات از لینک زیر استفاده کنید

در تمام مناطق تهران با شماییم.

فاصله ما با شما فقط یک تلفن است!

مشتریان محترم می توانند با انتخاب یکی از شعبه های کارخانه قالیشویی مهرگان، نزدیک به محل سکونت خود، با کارشناسان ما تماس بگیرند تا در سریع ترین زمان ممکن از تمامی خدمات حرفه ای شستشوی مجموعه مهرگان بهره مند شوند. تمام سعی و تلاش این مجموعه همواره ارائه خدمات قالیشویی ارزان ، با کیفیت عالی و سریع است. در طول ده ها سال فعالیت درخشان، مجموعه مهرگان تلاش کرده است که مورد اعتماد مشتریان خود باشد و رضایت آن‌ها را از هر نظر جلب کند. امروز مفتخر هستیم که بگوییم قالیشویی مهرگان به دلایل مختلف یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شماست.

  • %۱۰ تخفیف ویژه با سفارش انلاین
سفارش تلفنی

تماس بگیرید
021-55660855(دفتر مرکزی)

ثبت سفارش آنلاین
سفارش تلفنی 55660855-021 سفارش اینترنتی